24 Kasım Öğretmenler Günü (Çağan’ımın ilk öğretmeni ve öğretmenler günü kutlaması)

24 Kasım Öğretmenler Günü (Çağan’ımın ilk öğretmeni ve öğretmenler günü kutlaması)

Çağan’ın ilk öğretmeni ve ilk öğretmenler günü kutlaması sebebiyle bu öğretmenler günü bizim için biraz daha özel benim oğlum büyüdü okula başladı da öğretmenimizin gününü kutluyoruz nasıl duygu yüklü bir gün geçirdim kelimelere dökmem imkansız sanırım, bizim en büyük şansımız okulumuz ve öğretmenimiz.

Funda öğretmenimiz bizim oyunlarımızın kahramanı,sosyalleşmemizin,konuşmaya giriş yapmamızın sebebi,evimizdeki tüm oyuncakların değişmesine yol açan çok tatlı bir öğretmen Helen Doron Alsancak okul hayatımıza ilk adım attığımız en doğru okul..
Okulumuzun sahibesi Ayla hanım ve kadrosu işinin ehli her konuda bizim en doğru bilgiye ulaşma kaynağımız bize bu günü bu kadar özel hissettiren öğretmenimize çok teşekkür ederiz.
İşte Çağan ve Öğretmeni Funda YAMAK!
Her annenin,bebeğin,çocuğun,gelinin en güzel gününe eşlik eden ürünlerim bu sefer benim oğlum ve öğretmeni içindi daha heyecanlı bir çalışma oldu benim adımada öğretmenimizin hediyesini Çağan ile birlikte hazırladık insan kendi için oğlunun öğretmeni için hediye hazırlayınca çok tuhaf bir duygu oluyormuş bu kez daha da emin oldum bu duygudan :)
Başta Mustafa Kemal ATATÜRK sonra bizim öğretmenimiz Funda YAMAK, Helen Doron Alsancak ailesi ve tüm öğretmenlerimizin günü kutlu olsun.
Çağan&An;ıl YAVUZ
Bu Yazıyı Paylaşmak İster Misiniz? :)Share on FacebookPin on PinterestTweet about this on TwitterShare on TumblrShare on Google+Email this to someone

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>